Shahd Knani
Shahd Knani
2023-06-28
מיה, אישה מהממת מקצוענית ואמפטית :) זכות להכיר אותה וללמוד אצלה
Adva anavim
Adva anavim
2023-06-22
למדתי שנת בבליותרפיה אצל מיה והיה מחזק, מרגש, מעמיק. תכנים אמיצים מחד ומחוברים למחזוריות ולמסורת, מאידך. אני מאד מאד ממליצה, עבור מטפלות.ים וגם עבור כל מי שרוצה לעבור תהליך התקרבות אל עצמה.ו ולמעיין כתיבה שבפנים
יובל ויזל
יובל ויזל
2023-06-16
הקורס היה נהדר. נהניתי מאוד מחוויית הלימוד ומהתכנים המגוונים. עברתי מסע אישי וקבוצתי משמעותי בהובלתה המקצועית של מיה. זו הייתה שנה מלאה בתכנים וממלאת את הנפש. על פניו, השבוע סיימנו ונפרדנו אך נראה לי שהתהליך הסדנאי המיוחד שעברתי ימשיך וילווה אותי עוד זמן רב.
Nemat Abufares -Halaby
Nemat Abufares -Halaby
2023-06-15
"מסע הגיבור" כך אפשר לקרוא לתהליך שעברתי עם מיה בסדנאות הכתיבה ולימודי הביבליותרפיה באורנים.. היה תהליך של עבודה עצמית וסדנאית, חלק תיאורטי והרבה ליווי ותמיכה מצד מיה המנחה והקבוצה.. רגעים של התבוננות והקשבה, בכי וצחוק, הבנה ועומק.. אני ממליצה לכולם להשתלב בסדנאות מסוג זה, חוויה של הבנת ה "אני".. נעמת
יעל סער
יעל סער
2023-06-15
לכל מי שמוצא.ת בית ללבו.ה בסביבה של טקסטים וכתיבה, אני ממליצה להשתתף בקורס ביבליותרפיה בהנחיית מיה הוד רן, קורס שהוא מסע התפתחותי רגיש ומרתק בין סיפורי חיינו הכמוסים והכמוסים פחות. הקריאה בטקסטים ותרגילי הכתיבה מביאים להתגלות הנפש בשלל צבעיה, ולהבנה עמוקה וחומלת יותר שלנו את עצמנו ואת מי ומה שסביבנו. חווייה אישית ומקצועית מופלאה. תודה לך מיה.
Michal Lehrer
Michal Lehrer
2023-06-13
סיימתי השנה קורס בבליותרפיה עם מיה הוד רן במכללת אורנים. מיה מעבר להיותה אשה רגישה מרתקת, עם ידע נרחב הובילה אותנו כקבוצה וגם כפרטים לתהליך מלמד ומעצים . האופן בו הפגישה אותנו עם עולם הכתיבה והביבליותרפיה היה סוחף מעניין ומרגש. סיום כל שיעור לווה אצלי בציפיה למפגש הבא. הקורס הזה הוא אחת המתנות הגדולות שנתתי לעצמי.
מיה שרה
מיה שרה
2023-06-13
מיה מנווטת את הקבוצה ביד אמינה ומקצועית. חיכיתי למפגשי הקבוצה המקסימה בהנחיתה המעשירה והקשובה של מיה. בזכותך נחשפתי לתכנים רבים ומעשירים, למדתי לאט להשיל גם קליפות אצלי. תודה על מסע של שנה נהדרת!
yael vierny
yael vierny
2023-04-23
סגרתי כעת את הספר. קראתי גם את התודות, עד המילה האחרונה. היה לי קשה להיפרד ממנו... הרגשתי שאני בתוך מסע: במציאות אני קוראת אותו אך בהרגשה נמצאת בתוכו. לפעמים דמעות זלגו להן כך במהלך הקריאה מהתרגשות , עצב, הזדהות.... הספר נקרא בשקיקה לאורך ימים בודדים. הוא ליווה אותי לכל מקום- בפינה בטבע, במיטה- לפני השינה, בצהריים, בסלון... נקשרתי אל הדמויות-חלקן אהבתי מההתחלה, חלקן עיצבנו אותי, בהמשך הן התפתחו וגם אני פיתחתי רגשות שונים כלפייהן... אוכל עוד להרחיב אך האמת שאין צורך, פשוט מומלץ לקחת את הספר ולצלול לתוכו!
Einat Eden
Einat Eden
2023-04-04
ספר מרתק. מתחיל בסצינה עוצרת נשימה וממשיך להתפתח, לעניין ולסחוף דרך כתיבה מעולה ותוכן מרגש. מצאתי את עצמי מתרגשת ומזדהה (לעיתים עד דמעות). מחכה לספר הבא

פיתוח יצירתיות, קבלת כלים, יציאה לסיפור החדש

הרצאות מרתקות המפגישות בין שלושה תחומי תוכן:

עולם הטיפול, עולם הספרות ועולם היצירה.

בליווי סיפורים ורעיונות, דמויות ומיתולוגיות

המעוררות להשראה ולרוח חדשה

גם בהקשר לסיפור האישי שלנו.

למי ההרצאה מתאימה?

לחברות וארגונים, מורים ומנהלים, ועדי עובדים, קתדרות ומוסדות, לאנשי ונשות טיפול אמנות ורוח, מדריכים ומנחים

למי שרוצה להעשיר, להשפיע ולטפח, להכיר את הסיפור של עצמנו ולהרחיב את ההזדמנויות שמציעים החיים.

לבירור, הזמנה והצעת מחיר כתבו למייל connect@mayahodran.com או ישירות לווטסאפ

מיה הוד רן

סופרת. מטפלת. מרצה.

עיתונאית – כותבת המדור "שמיטה או איך ויתרתי על" במאקו

מנחת סדנאות כתיבה – "מסע הגיבורה שאני"

מרצה על ביבליותרפיה לנשות ואנשי מקצוע במכללת אורנים

מפיקת הפודקאסט "סיפור ירוק" העוסק ביזמות אקולוגית.

הרצאות לדוגמא

נשים נשיות וכתיבה

מבילבי ועד וירג'יניה וולף,

מדוע נשים מסרבות לחדר משלהן?

לשאר הפרטים על ההרצאה

מסע הגיבור.ה

שלבי חיים, חיבוטי לב של גיבורים

ודרמות מעצימות

לשאר הפרטים על ההרצאה

הסיפור של העולם

בין משבר האקלים והארי פוטר,

ומה באמת ישנה את העולם?

לשאר הפרטים על ההרצאה

מסע יצירה

נגיעות קלות וקשות

באמנות, מוזה, ביקורת וקהל.

לשאר הפרטים על ההרצאה

מיה הוד רן באוזן בר

ההרצאות מלוות בדוגמאות סיפוריות, סרטונים וטקסטים.

ניתן לשלב עם סדנת כתיבה. אין צורך בניסיון.

המלצות

חפשתי הרצאה מעמיקה ומעניינת למפגש סיום השנה של צוות המטפלים במרכז לוחמי האור. חבר המליץ לי על מיה ואחרי שיחת טלפון אחת הבנתי שמצאתי את מה שחפשתי. מיה העבירה לנו שלוש שעות הרצאה בשילוב סדנה בנושא מסע הגיבור, נושא שכבר הכרתי טוב, אבל מיה הצליחה לקחת אותנו למעמקים ולהאיר זוויות חדשות. מה שהפך את החוויה לכל כך מעניינת זה נסיון החיים של מיה כאדם וכאשת מקצוע. ממליץ בחום.
אמיר שרירא
רכז צוות מטפלים
הזמנו את מיה לערב לקבוצת קריאה לכבוד יום האישה. לא הכרנו אותה לפני אבל כבר מהאתר שלה ראינו שמדובר באישיות מעניינת ורבת פעלים. היינו מהופנטות. הזמן טס ונשארנו לשאול אלפי שאלות רק כדי שהיא תשאר. מיה היא להטוטנית סיפורים, רתקה אותנו באפיזודות מחייה והקשר לספרות שהיא אוהבת וגם כותבת. שלל הכובעים שהיא נושאת - מטפלת, מרצה, כותבת ומנחה יוצרים עושר רב ונוגע ללב. לא שבענו. מחכות להרצאה הבאה.
יעל חפר
חיפה
כצוות, דרכך הגענו למקומות שלא ציפינו להם. מציאת הפשטות שבניסוח והאומץ לכתוב בצורה אותנטית ומהלב. תודה על הליווי ועל המקום שבו אפשר להיות מבלי לפחד משיפוטיות. תודה על שהיית סמן ימני ואותת לנו. את אדם מיוחד, כנה, ברור, מקסים יש לך יכולת לפזר את אבקת השחרור וההסרה מכבלינו, אפילו אם לכמה רגעים, רק כדי לראות איך זה מרגיש... לדעת לאן לחזור.
טל אור
תיכון אורט בנימינה

לשאלות, פרטים וקבלת מידע על כתיבה, יצירה, השראה -

דילוג לתוכן