הזדמנות לנשים המעוניינות לחקור את נפשן פנימה:

הזדמנות לנשים המעוניינות
לחקור את נפשן פנימה:

לעבור תהליך של שינוי,
להנהיג את סיפור חייך ולכתוב
את מסע הגיבורה שאת.

לעבור תהליך של שינוי, להנהיג את סיפור חייך ולכתוב את מסע הגיבורה שאת.

סדנת כתיבה לנשים שמעוניינות לפתוח שערים ליצירה, לקבל
כלים לקשר עם עצמן ולכתוב חוויות חיים מכוננות.

סדנת כתיבה לנשים שמעוניינות לפתוח שערים ליצירה, לקבל כלים לקשר עם עצמן ולכתוב חוויות חיים מכוננות.

ספטמבר 2024, מפגש התנסות ב-ZOOM ללא עלות
בו תקבלו טעימה ותרגול ממהלך הסדנה 'מסע הגיבורה שאני'.

לצאת מעבדות לחירות -
המסע מתחיל כאן

לצאת מעבדות לחירות -
המסע מתחיל כאן

במציאות החיים השגרתית ובמיוחד בזו הפוקדת אותנו בימים אלו, קל לנו 'לשים בצד' את סיפור החיים האישי שלנו, את מה שמייחד אותו ואת הדרך שעברנו. כך אנו מאבדות את הרכיב הקסום במתכון הזהות שלנו ודוחות את החיבור הפנימי העמוק ואת ההבנה מי אנחנו באמת. מתי בפעם האחרונה התבוננת בראי הפנימי, אפשרת לעצמך להכיל את אירועי חייך, לבצע את תהליך הקבלה וההשלמה ולהכיר בעובדה שבמדובר במסע הגיבורה שלך?

נעים מאוד, שמי מיה הוד רן – סופרת, יזמית ומרצה על ביבליותרפיה ומסע הגיבור. כבר למעלה משני עשורים אני מנחה קבוצות ומטפלת בכתיבה וסיפור. את סדנת הכתיבה 'מסע הגיבורה שאני' יצרתי כדי להעניק הזדמנות לרפא את הנפש, לאסוף את הסיפור ולנשום לתוכו.

painting4

זמן לרפא את הנפש, לאסוף
את הסיפור ולנשום לתוכו -
מסע בירור וצמיחה

זמן לרפא את הנפש, לאסוף את הסיפור ולנשום לתוכו -
מסע בירור וצמיחה

הרגע של ההקשבה לעצמך ללא הסחות – הוא מופתי. הבהירות מגיעה דרך התבוננות פנימה, התנתקות מהשפעות חיצוניות. ממעמקים עולה מהות שחיכתה שם תמיד. נחשפת נטייה פנימית, עצמאית, אותנטית.

התהליך לא תמיד קל, לעתים הוא מלווה בכעס, צער, כאב, אך כשמתגלה טבעך האמיתי, התחושה היא שאת במקומך בעולם, שיש הלימה בין מי שאת בפנים ובין איך שאת בחוץ. אפשר לנשום.

נגן וידאו

מסע הגיבורה שאני
הוא תהליך פנימי,
הרבה מעבר ל-'סדנת כתיבה'.

מסע הגיבורה שאני -
תהליך פנימי, הרבה מעבר ל-'סדנת כתיבה'.

הגישה עליה מבוססת הסדנה – היא של כתיבה לנפש. כתיבה – הכלי הפשוט והאינטימי שעומד לרשותנו בכל עת, מאפשרת לנו להשיל את אירועי העבר שממשיכים להשפיע עלינו, להתגבר על מכשולי ההווה שמעסיקים אותנו בימים אלה ולברוא את הסיפור שאנו רוצות לרקום לעתיד.

בסדנת הכתיבה נתנסה בתרגילים שונים ומגוונים המבוססים על תהליך פנימי שלם, שיפגישו אותנו עם תחנות שונות בסיפור חיינו, ישאבו  אותנו אל מחוזות יצירה פוריים, יאירו את עינינו לקונפליקטים פנימיים הטמונים בלבנו ויעניקו לנו כלים להגעה אל חופש פנימי.

לגלות, לכתוב, לחיות -
את הסיפור החד פעמי שלך

לגלות, לכתוב, לחיות -
את הסיפור החד פעמי שלך

הכתיבה היא כלי ביטוי משמעותי בעידן הנוכחי, אך את עוצמתה על נפשנו לעתים אנו מפספסות. היא מאפשרת דרך יצירתית וכנה להביא את מה שלעתים קשה להגיד. בעצם זהו כלי לחיים – כתיבה כדרך ביטוי שאינה תלויה בדבר.

הסיפור מגלה דרכים שונות ומנעד רחב של האפשרויות להנכיח את המסע החד פעמי שלך. מתוך כך מתגלה הכוח להיפרד מסיפורים ישנים ולברוא את הסיפור החדש שאנו רוצות לזמן לחיינו.

Shahd Knani
Shahd Knani
2023-06-28
מיה, אישה מהממת מקצוענית ואמפטית 🙂 זכות להכיר אותה וללמוד אצלה
Adva anavim
Adva anavim
2023-06-22
למדתי שנת בבליותרפיה אצל מיה והיה מחזק, מרגש, מעמיק. תכנים אמיצים מחד ומחוברים למחזוריות ולמסורת, מאידך. אני מאד מאד ממליצה, עבור מטפלות.ים וגם עבור כל מי שרוצה לעבור תהליך התקרבות אל עצמה.ו ולמעיין כתיבה שבפנים
יובל ויזל
יובל ויזל
2023-06-16
הקורס היה נהדר. נהניתי מאוד מחוויית הלימוד ומהתכנים המגוונים. עברתי מסע אישי וקבוצתי משמעותי בהובלתה המקצועית של מיה. זו הייתה שנה מלאה בתכנים וממלאת את הנפש. על פניו, השבוע סיימנו ונפרדנו אך נראה לי שהתהליך הסדנאי המיוחד שעברתי ימשיך וילווה אותי עוד זמן רב.
Nemat Abufares -Halaby
Nemat Abufares -Halaby
2023-06-15
"מסע הגיבור" כך אפשר לקרוא לתהליך שעברתי עם מיה בסדנאות הכתיבה ולימודי הביבליותרפיה באורנים.. היה תהליך של עבודה עצמית וסדנאית, חלק תיאורטי והרבה ליווי ותמיכה מצד מיה המנחה והקבוצה.. רגעים של התבוננות והקשבה, בכי וצחוק, הבנה ועומק.. אני ממליצה לכולם להשתלב בסדנאות מסוג זה, חוויה של הבנת ה "אני".. נעמת
יעל סער
יעל סער
2023-06-15
לכל מי שמוצא.ת בית ללבו.ה בסביבה של טקסטים וכתיבה, אני ממליצה להשתתף בקורס ביבליותרפיה בהנחיית מיה הוד רן, קורס שהוא מסע התפתחותי רגיש ומרתק בין סיפורי חיינו הכמוסים והכמוסים פחות. הקריאה בטקסטים ותרגילי הכתיבה מביאים להתגלות הנפש בשלל צבעיה, ולהבנה עמוקה וחומלת יותר שלנו את עצמנו ואת מי ומה שסביבנו. חווייה אישית ומקצועית מופלאה. תודה לך מיה.
Michal Lehrer
Michal Lehrer
2023-06-13
סיימתי השנה קורס בבליותרפיה עם מיה הוד רן במכללת אורנים. מיה מעבר להיותה אשה רגישה מרתקת, עם ידע נרחב הובילה אותנו כקבוצה וגם כפרטים לתהליך מלמד ומעצים . האופן בו הפגישה אותנו עם עולם הכתיבה והביבליותרפיה היה סוחף מעניין ומרגש. סיום כל שיעור לווה אצלי בציפיה למפגש הבא. הקורס הזה הוא אחת המתנות הגדולות שנתתי לעצמי.
מיה שרה
מיה שרה
2023-06-13
מיה מנווטת את הקבוצה ביד אמינה ומקצועית. חיכיתי למפגשי הקבוצה המקסימה בהנחיתה המעשירה והקשובה של מיה. בזכותך נחשפתי לתכנים רבים ומעשירים, למדתי לאט להשיל גם קליפות אצלי. תודה על מסע של שנה נהדרת!
yael vierny
yael vierny
2023-04-23
סגרתי כעת את הספר. קראתי גם את התודות, עד המילה האחרונה. היה לי קשה להיפרד ממנו... הרגשתי שאני בתוך מסע: במציאות אני קוראת אותו אך בהרגשה נמצאת בתוכו. לפעמים דמעות זלגו להן כך במהלך הקריאה מהתרגשות , עצב, הזדהות.... הספר נקרא בשקיקה לאורך ימים בודדים. הוא ליווה אותי לכל מקום- בפינה בטבע, במיטה- לפני השינה, בצהריים, בסלון... נקשרתי אל הדמויות-חלקן אהבתי מההתחלה, חלקן עיצבנו אותי, בהמשך הן התפתחו וגם אני פיתחתי רגשות שונים כלפייהן... אוכל עוד להרחיב אך האמת שאין צורך, פשוט מומלץ לקחת את הספר ולצלול לתוכו!
Einat Eden
Einat Eden
2023-04-04
ספר מרתק. מתחיל בסצינה עוצרת נשימה וממשיך להתפתח, לעניין ולסחוף דרך כתיבה מעולה ותוכן מרגש. מצאתי את עצמי מתרגשת ומזדהה (לעיתים עד דמעות). מחכה לספר הבא

על מה נעבור במפגש
ההתנסות ב-ZOOM?

איך הסדנה עובדת
ולמי היא מתאימה?

אם גם את מעוניינת לחקור את נפשך פנימה ולכתוב את סיפור חייך, סדנת הכתיבה 'מסע הגיבורה שאני' היא בדיוק המקום בשבילך. בסדנה נקבל השראה מסיפורים מיתולוגיים, נעבוד עם טקסטים ותרגילים, נפרוס ונאסוף את תחנות הדרך, נצא מהסדנה גיבורות של סיפור חיינו. בהנחייתה של מיה הוד רן.

מסע הגיבורה השלם – נובמבר 24 עד יוני 25

מפגש שבועי באורך שעתיים. כל חודש הוא שער, ניתן להצטרף לשערים מסוימים, ויש אפשרות לצאת מהסדנא בכל חודש. כדאי לחוות את המסע השלם לכל אורכו. 

המפגשים בזום והם מולקטים וזמינים לצפייה עד תום כל חודש.

חלק מהכלים שיועברו בסדנה

מועדי הסדנה הקרובים
מסע הגיבורה השלם – נובמבר 24 עד יוני 25

מפגש התנסות
ללא התחייבות

אני מזמינה אותך להכיר, לקבל טעימה מהסדנה וללמוד עוד על מסע הגיבורה האישי שלך. כל אלה על מנת שתוכלי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורך.

*מספר המקומות מוגבל*

להרשמה למפגש ההתנסות הקרוב
ספטמבר 2024 יש להשאיר פרטים

להרשמה למפגש ההתנסות הקרוב
ספטמבר 2024 יש להשאיר פרטים

תשובה לכל שאלה...

אין צורך בניסיון, אני מתייחסת לכתיבה ככלי לעבודה פנימית עם הנפש.
בניגוד להנחה הרווחת שביקורת משפרת אותנו, מצאתי עם השנים שההפך הוא הנכון.
למרות שנלמד טכניקות שונות ונשתפר מאוד,
לא נעסוק בביקורת שברוב המקרים משתקת ומוציאה מההנאה של התהליך.
המטרה היא ליצור מקום בטוח ופורה למבע אותנטי.

אין חובת שיתוף, בסדנת הכתיבה נוצרת אווירה נעימה ומפרגנת
כל אחת בוחרת אם לשתף וכמה על פי אופייה ורצונה במפגשים.
הטקסטים נקראים כמו במעגל הקשבה, כדי לתת מקום ותוקף לסיפור שלי
באופן הרמוני שמעניק כוחות להמשך דרך היצירה.

אם אני רוצה או לא, אני כל הזמן מספרת לעצמי את הסיפור שלי
מגלגלת בתוכי מחשבות ורעיונות על העבר, ההווה והעתיד.
הכתיבה מעניקה למחשבות עוגן, מאפשרת את החופש לספר בדרך שלי,
עם אפשרות להביא על הסיפור מזוויות שונות ולהתגמש.

סדנת הכתיבה אינה טיפולית, אך היא נוגעת בחומרי נפש עדינים, המפגש עם תחנות ממסע חייך מעלות רגשות שונים. לכן התהליך נבנה באופן הדרגתי ובטוח כשהמטרה היא להתפתח ולהכיר את עצמך יותר.
אין בסדנא התמקדות קבוצתית באחת המשתתפות וגם לא דינאמיקה קבוצתית, רוב הזמן מוקדש לכתיבה נטו.

כן, אנו נעזרים במיתוסים וברעיונות קדומים שמעניקים צורה ברורה לתהליך המסע.
גיבורים וגיבורות שהלכו בדרך לפנינו, מסמנים את מפת הדרך ומסייעים מול אתגרים.
רוח מסורות החכמה העתיקות מצעידה אותנו קדימה באומץ הדרוש לחקור את סיפור חיינו.

תמיד אני מציעה לפנות זמן קבוע לכתיבה במהלך השבוע, לפי הלו"ז שנוח לכל אחת.
יש נשים שבאות ללמוד אצלי שוב ושוב, אין לי כבר מה ללמד אותן, הן מכירות את הסיפורים שלי בעל פה
אבל הן באות בשביל המסגרת, התרגילים וההטמעה של זמן הכתיבה, ההתמסרות שלך לעצמך, באופן קבוע.

המפגשים יוקלטו, כך שאם אינך יכולה להגיע תוכלי להשלים באופן עצמאי.
בכל שער ההקלטות יהיו זמינות עד לתום החודש.

This site is not a part of the Facebook website nor Facebook, Inc Additionally, this site is not endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is trademark of Facebook, Inc